İran: Siyonist rejim bize saldırırsa saniyeler içinde karşılığını veririz

İran Dışişleri Bakanı Siyasi Yardımcısı Ali Bageri, işgalci siyonist rejimin İran'a saldırması halinde bu kez daha sert ve saniyeler içinde bir karşılık vereceklerini söyledi.

İran: Siyonist rejim bize saldırırsa saniyeler içinde karşılığını veririz

İran Dışişleri Bakanı Siyasi Yardımcısı Ali Bageri, bir TV kanalına yaptığı açıklamada, siyonistlerin, Şam suçunda stratejik hatalar yaptıklarını ve İran'ın askeri ve savunma yeteneklerinin ciddi bir şekilde test edilmesi için meşruiyet sağladıklarını belirtti.

Bageri, "Temel olarak, siyonist rejimde rasyonellik varsa, siyonistler bu hatayı tekrarlamamalıdır çünkü başka bir hatayı tekrarlarlarsa daha sert, daha hızlı ve daha acil bir darbe alacaklar. Artık 12 günleri (1 Nisan'daki Şam saldırısına karşılık İran'ın 13 Nisan'da verdiği karşılık) olmayacak ve alacakları cevap o günün ve saatin ölçeği ve ölçüsüne göre değil saniyeler içinde olacak." dedi.

Bageri, siyonistlerin, İran'ın toprağı olarak kabul edilen Şam'daki İran büyükelçiliğine yapılan saldırıya verdikleri cevabın ezici olduğunu; öte taraftan İran topraklarına saldırmaları halinde ise karşı saldırının çok daha büyük olacağını bilmeleri gerektiğini vurguladı.